Siuvinėjimo paslaugos

Siuvinėjimo paslaugos

Išsiuvinėsime jūsų svajones!

Atliksime jūsų užsakymus kokybiškiausiomis Barudan pramoninėmis mašinomis už priimtiną kainą. 

Siuvinėjimas – kokybiškiausias ir tvariausiais būdas dekoruoti jūsų įmonės uniformą logotipu ar tiesiog papildyti jūsų aprangą.

Mes siuvinėjame tiesiai ant gaminių, tokių kaip marškiniai, marškinėliai, kepurės, pledai, prijuostės, džemperiai, rankšluosčiai ir kt.

Taip pat siūlome emblemų siuvinėjimo paslaugą.  Išsiuvinėjamos emblemos, kurios vėliau pritvirtinamos prie drabužių prisiuvant ar prilyginant karštu lygintuvu.

Jūsų norai bus įgyvendinti pas mus – mielai išsiuvinėsime  jūsų originalias idėjas!

Pateikite užklausą
Priimame užsakymus el. paštu - info@dato.lt

Laiške pažymėkite ant kokios medžiagos ir objekto norite siuvinėti, kokio dydžio ir kiek vienetų, ir pridėkite norimą išsiuvinėti dizainą
Sudarysime siuvinėjimo programą
Kiekvienas norimas siuvinėti paveikslėlis, logotipas, turi būti apdorotas specialia programa, kurioje pažymimas kiekvienas dygsnis ir siuvinėjimo mašina užprogramuojama atlikti jūsų dizainą ant jūsų tekstilės.
Nustatysime užsakymo kainą
Siuvinėjimo kaina priklauso nuo užrašo, logotipo ar paveikslėlio sudėtingumo, dygsnių skaičiaus, dydžio, užsakymo vienetų. Norėdami sužinoti jūsų pageidaujamo užsakymo siuvinėjimo kainą - prašome kreiptis el. paštu - info@dato.lt arba per kontaktinę formą.
Išsiuvinėsime jūsų užsakymą
Išsiuvinėsime ant jūsų tekstilės produkto jūsų pasirinktą dizainą. Siuvinėjame su daugiagalvėmis itin kokybiškomis pramoninėmis mašinomis - Barudan.