Etikečių gamyba

Austinių ir spausdintų etikečių užsakymai

Priimame užsakymus telefonu ir išaudžiame ar atspausdiname kokybiškas etiketes pagal jūsų užsakymus

AUSTINĖS ETIKETĖS

Austinės etiketės yra populiarus daugelio pramonės šakų, įvairių gaminių žymėjimo elementas. 

Nors tai mažos detalės, jos turi didelę reikšmę.

Gaminame individualius užsakymus pagal Jūsų poreikius. Be to, esame vienintelė įmonė Lietuvos rinkoje, gaminanti austas etiketes, papildomai dekoruotas spauda, siuvinėjimais, cirkoniais, blizgučiais ir perlais. Pjauname ir lankstome įvairiais būdais.

 

Etiketės daiktui suteikia kokybės ir prabangos pojūtį. Jos yra ne tik praktiškos, bet ir suteikia gaminiui profesionalumo. 

Etiketės – neatsiejama prekės ženklo identifikavimo dalis, kuri padeda didinti jūsų produkto kaip kokybiško, pripažinimą rinkoje. 

Pasirinkę mūsų austas etiketes, gausite itin aukštos kokybės gaminį.

SPAUSDINTOS ETIKETĖS

Dar viena mūsų siūloma paslauga – spausdintų etikečių gamyba. Spausdintos etiketės taip pat puikiai tinka žymėti drabužius, reklaminius daiktus ir daugybę kitų gaminių.

Spausdinimas leidžia atkurti išraiškingą dizainą, ryškias spalvas ir tikslias detales ant įvairių medžiagų. Mūsų patyrusi komanda patars ir padės sukurti aukščiausius lūkesčius atitinkančias etiketes.

Spausdintos etiketės gali būti papuoštos siuvinėjimais, cirkoniais, blizgučiais ar perlais. Pridėjus šiuos elementus – jūsų gaminiai taps itin originalūs.

Ir kitokie etikečių pavyzdžiai

Gaminame ir graviruotas etiketes – lazerinės technologijos dėka preciziškai išgraviruojame etikečių paviršius ir išpjauname bet kokias formas. Tai garantuoja ilgaamžiškumą ir estetinę išvaizdą.

 

Gaminame odos ir eko odos etiketes iš sintetinės ir natūralios odos arba  ekologiško popieriaus alternatyvos gyvūninėms ir dirbtinėms medžiagoms. Turime įvairių spalvų ir storių.

 

Mūsų etiketės gali turėti įvairių geometrinių formų, platų spalvų, tekstūrų ir gramatų asortimentą. Taigi galime prisitaikyti prie įvairių poreikių ir pageidavimų.

 

Dekoruojame siuvinėjimais, cirkoniais ar perlais. Tapkite išskirtiniais rinkoje.

 

ETIKEČIŲ LANKSTYMO VARIANTAI: